Menu

Aranżacja pokoju dziewczynki – Śląsk i okolice

Architekt wnętrz w Gliwicach

Aranżacja pokoju dziewczynki to bardzo ciekawe, ale też wymagające zadanie. Mała księżniczka powinna czuć się w nim dobrze, a pokój powinien spełniać jej marzenia. Jednocześnie powinien być to pokój, który będzie funkcjonalny. Taki projekt może być wyzwaniem, które chętnie podejmujemy. Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że gotowy projekt sprosta zarówno oczekiwaniom dziecka jak i Twoim. Zaufało nam już wielu Klientów ze Śląska oraz województwa dolnośląskiego.

Aranżacja wnętrz – jak to robimy?

Na początku przeprowadzamy z Tobą wywiad, ponieważ chcemy się dowiedzieć, jakiego wnętrza oczekujesz. Gdy już dowiemy się, czego oczekujesz szukamy inspiracji. Dzięki temu aranżacja pokoju dziewczynki będzie oryginalna i wyjątkowa. Na czym się skupiamy projektując pomieszczenie? Dbamy o kolorystykę ścian i podłóg. Jest to podstawa, która dominuje styl pokoju. Najczęściej proponujemy jasne i naturalne kolory, ale tak naprawdę to Ty decydujesz, jak ma wyglądać aranżacja pokoju dziewczynki. Pomysły są praktycznie niewyczerpane.

Nie możemy jednak zapomnieć o meblach na wymiar lub meblach o typowych rozmiarach, które są najbardziej funkcjonalnym elementem wystroju. Szafy, komody oraz łóżko są całkowicie dopasowane do stylu, jaki wybrałeś. Możemy zaproponować także inne meble, które będą uzupełniać cały wystrój i sprawią, że pokój będzie bardziej praktyczny.

Mamy świadomość, tego, że pokój dziecięcy spełnia nieco inne zadania niż salon czy inne pomieszczenie. Każda wykonana przez nas aranżacja pokoju dziewczynki jest dokładnie przemyślana – nie tylko pod kątem wizualnym, ale też pod kątem potrzeb dziecka, które będzie korzystać z danego pokoju.

W pokoju dziewczynki nie można zapomnieć także o dodatkach i ozdobach. To właśnie one sprawiają, że pokój się wyróżnia. Można też od razu się zorientować, że właśnie tutaj mieszka kilkulatka. Dbamy o każdy szczegół – firany bądź rolety, dywaniki i narzuty. Ważne są także ozdoby, jak np.: obrazki. W takim pokoju nie można zapomnieć też o miejscu do zabawy np.: tipi.

Aranżacja pokoju dziewczynki – dlaczego warto nam zaufać?

Po przedstawieniu projektu możesz go zmodyfikować i zgłaszać uwagi. Dążymy do tego, aby zaprojektowany pokój był dla Ciebie idealny i odpowiadał Twoim potrzebom. Działamy także na jasnych zasadach i wyjaśniamy proces projektowy już na początku. Chcemy, abyś wiedział, co od nas otrzymasz. Zawsze możesz być pewien, że otrzymasz projekt zrobiony z pasją, kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem. Jednocześnie proponujemy ci projekty od doświadczonego zespołu, który posiada wszelkie kwalifikacje potrzebne do właściwego projektowania.

Obszarem naszego działania jest przede wszystkim Śląsk oraz województwo dolnośląskie. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – chętnie na nie odpowiemy.

Zapraszam do mojej pracowni we Wrocławiu

ul. Krasińskiego 21-23
50-447 Wrocław

Skontaktuj się ze mną

telefon: + 48 664-901-118
email: [email protected]