Menu
DSC03322_Easy-Resize.com

SABINA SADOWSKA

Architekt Wnętrz

Jestem absolwentką Architektury Wnętrz Krakowskiej ASP i po kilkuletniej współpracy z biurami architektury wnętrz postanowiłam otworzyć autorską pracownię projektową. W swoich projektach łączę funkcjonalność, niebanalne rozwiązania wizualne i niepowtarzalny klimat, uzyskany poprzez odpowiednie wyważenie dobrej formy, koloru i światła. Często podróżuję, głównie w kierunku północnym, co ma odbicie w mojej estetyce – jestem miłośniczką prostych, czystych form z oryginalnymi detalami.

Pragnę, aby każdy projekt był przemyślaną wizją mającą realne szanse na wykonanie. Lubię wyzwania jakie stawia projektowanie bardzo małych mieszkań, które potrzebują maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Jest to przydatne szczególnie jeśli projektuję wnętrze przeznaczone dla studentów lub mieszkanie inwestycyjne pod wynajem krótkoterminowy.

Uwielbiam projektować pokoje dziecięce, które rządzą się swoimi prawami. To zawsze przy projektowaniu tych pomieszczeń czuję szczególną satysfakcję. Tworzenie pokoju, które ma zadowolić najmłodszych użytkowników zawsze jest wyzwaniem, dlatego zadowolony z proponowanej wizji klient cieszy mnie podwójnie.

Inspiruje mnie szeroko pojęty styl nowoczesny, jednak inne konwencje nie są mi obce i potrafię dopasować projekt do indywidualnych preferencji Inwestora. Interesuje się filmem i wprawianiem obrazu w ruch, dlatego jako wyraz swoich pasji, na podstawie wykonywanych przez siebie projektów, tworzy wizualne historie w postaci animacji 3D lub wizualizacji w formie panoramy 360 stopni. Umożliwia to pełniejsze wyobrażenie i doświadczenie projektowanej przestrzeni.

• PROJEKTOWANIE WNĘTRZ GDYNIA • ARANŻACJE WNĘTRZ GLIWICE •  •PROJEKTY WNĘTRZ WROCŁAW •