Menu

Projekt nowoczesnego salonu – Gdynia

Nasza pracownia to coś więcej niż tylko miejsce, w którym projektuje się wnętrza. Działamy nieszablonowo, dokładając wszelkich starań aby każdy projekt salonu był nietuzinkowy i w 100% spełniał oczekiwania odbiorcy. Niezależnie od tego, czy przyjdzie nam się zmierzyć się z małym czy nieco większym wnętrzem, z pewnością staniemy na wysokości zadania i w odpowiedni sposób zagospodarujemy jego przestrzeń. Gdynia stanowi główny obszar naszej działalności jednak projekty nowoczesnych salonów są dostępne dla wszystkich, którzy chcą odświeżyć wnętrza swojego domu lub mieszkania.

Dzięki nam uzyskasz nowoczesny salon, który zachwyci Cię prostymi formami wzbogaconymi nietuzinkowymi detalami. Działamy w ścisłej współpracy z Klientem starając się w jak największym stopniu poznać jego potrzeby. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że salon jest często odwiedzanym miejscem w domu, dlatego wszystkie jego elementy muszą zostać idealnie dopasowane. Każdy projekt salonu będący efektem pracy naszych specjalistów uwzględnia reprezentacyjną funkcję wnętrza i jest tworzony zarówno z myślą o potrzebach domowników, jak i gości.

Przemyślanie projekty salonów

W ramach naszej codziennej pracy w Gdyni, projektujemy salony w sposób przemyślany, tak aby w razie zmiany koncepcji wystroju wnętrza można było bez problemu wprowadzić pożądane modyfikacje. Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie nowoczesny salon, w którym będzie można komfortowo oglądać telewizję, jeść posiłki oraz spędzać czas w gronie znajomych lub rodziny.

W zależności od aranżacji oraz wyboru dodatków, projektowany salon może uzyskać właściwy klimat, a za sprawą odpowiedniej kompozycju barw możliwe jest optyczne powiększenie jego przestrzeni. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam projektować nowoczesne salony, które za każdy razem spełniają wymagania Klientów z miasta Gdynia. Jeśli potrzebujesz pomocy profesjonalistów w tym zakresie, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Indywidualne podejście do Klienta – w Gdyni i nie tylko!

Z doświadczenia wiemy, że preferencje naszych Klientów z Gdyni są zróżnicowane, dlatego każdy projekt jest przez nas rozpatrywany indywidualnie. Współpraca z naszymi projektantami jest wieloetapowa i obejmuje m.in. wstępną ankietę pozwalającą nam poznać oczekiwania inwestorów, przygotowanie układów funkcjonalnych w 2D oraz 3D, sporządzenie rysunków technicznych, a także nadzorowanie realizacji projektu. Zobacz, jak przedstawiają się szczegóły naszej oferty i przekonaj się, że projektując nowoczesny salon we współpracy z nami z pewnością się nie zawiedziesz. Do usłyszenia!

Zapraszam do mojej pracowni we Wrocławiu

ul. Krasińskiego 21-23
50-447 Wrocław

Skontaktuj się ze mną

telefon: + 48 664-901-118
email: [email protected]