Menu

Projekt pokoju dziecięcego w Gliwicach

Projekt pokoju dziecięcego – zapewnij dziecku optymalne warunki do rozwoju

Wykonując projekt pokoju dziecięcego dbamy o funkcjonalność pomieszczenia, ale także bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby oraz preferencje malucha. Inaczej będzie wyglądać pokój 7-letniego chłopca, który marzy o tym aby zostać strażakiem, a jeszcze inaczej będzie prezentować się twierdza kilkunastoletniej księżniczki, która wyrosła już z lalek i pragnie dumnym krokiem wejść w dorosłe życie.

Zatem projektując pokój dziecięcy uwzględniamy również wiek, zainteresowania oraz przyszłe potrzeby dziecka, tak aby był on funkcjonalny jeszcze przez długi czas od momentu wdrożenia projektu w życie. W przypadku młodszych pociech, aranżacja pomieszczenia to raczej pomysły i wizję rodziców, jednak z wiekiem dziecko dynamicznie identyfikuje swoje potrzeby i pragnie urządzić pokój „po swojemu”. Pracownia Sadowska Interiors działa m.in. w miejscowości Gliwice zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie aranżacji wnętrz przeznaczonych dla dzieci.

Projekt pokoju dziecięcego – cechy wspólne

Jak już wspomnieliśmy, projekt pokoju dziecięcego to mocno indywidualna sprawa jednak na podstawie naszego doświadczenia jesteśmy w stanie wyróżnić pewne cechy wspólne. Otóż, każda tworzona przez nas koncepcja obejmuje wygodną, dopasowaną do wieku dziecka strefę snu, ukierunkowaną na rozwój dziecka strefę zabawy, a także komfortową strefę nauki. Nie zapominamy również o tym, że zabawki oraz książki należy gdzieś schować, dlatego nasze projekty pokojów dziecięcych realizowane w Gliwicach uwzględniają również bezpieczne w codziennym użytkowaniu szafy, biurka oraz komody.

Idealnie dopasowane projekty pokojów dziecięcych

Bez względu na to, w jakim stylu ma być utrzymany pokój Twojego dziecka, specjaliści z Pracowni Sadowska Interiors zapewnią Ci optymalne rozwiązania. Zadbamy zarówno o nienaganną stylistykę pomieszczenia, jak i dobór stosownych dodatków, które podkreślą charakter oraz upodobania Twojej pociechy. Obecnie, dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się fototapety, naklejki oraz ozdobne półeczki. Pozwalają one nadać wnętrzom pożądanego charakteru, dlatego każdy projekt pokoju dziecięcego będący rezultatem naszych działań je uwzględnia. Sprawdź, czym wyróżniają się propozycje Sadowska Interiors i już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Gliwice to jedno z wielu miast pozostające w obszarze naszej działalności. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia informacji zawartych na naszej stronie.

Zapraszam do mojej pracowni we Wrocławiu

ul. Krasińskiego 21-23
50-447 Wrocław

Skontaktuj się ze mną

telefon: + 48 664-901-118
email: [email protected]