Menu

Projektowanie i urządzanie wnętrz Gdynia

urządzanie wnętrz gdynia
urządzanie wnętrz Gdynia – przykładowa aranżacja mieszkania w Gdynii

Urządzanie (aranżacja) wnętrz Gdynia, to sposób na stworzenie pięknego mieszkania lub domu. Możesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie będzie się wyróżniać i będzie całkowicie w Twoim stylu.

Jak to robimy – urządzając Twoje mieszkanie w Gdynii ?

Nasz zespół projektantów przy każdym zleceniu uwalnia swoją kreatywność. Szukamy inspiracji i pomysłów, odwołujemy się do różnorodnych trendów. W ten sposób możemy przedstawić klientowi propozycje, które mogą się mu podobać. Na tej podstawie powstaje wyjątkowy i pomysłowy projekt. Gdynia to jedno z głównych miast naszej działalności.

Nie jest to jednak tylko projekt pokazujący płaskie rzuty pomieszczenia. Tego typu projekt jest dobry dla osób, które będą remontować i urządzać pomieszczenia. Nie widać jednak na nim, jak dokładnie wyglądają ściany, meble  czy drobne ozdoby. Projektowanie wnętrz we współpracy z nami łączy  piękno i użyteczność.

Sadowska Interiors – Naszym klientom proponujemy wizualizację 3d. Na niej widać dokładnie, jak pomieszczenie będzie wyglądać. Można zauważyć i wyobrazić sobie kolory ścian, fakturę podłóg, ale nawet szczegóły ozdób, np.: ramki na zdjęcia. Klient może się dowiedzieć, jak mieszkanie będzie wyglądać naprawdę i tym samym sprawdzi, czy projekt odpowiada jego gustom. Dzięki temu może też wskazać, czy potrzebne są poprawki. Jesteśmy przekonani, że nasz zespół stanie na wysokości zadania i sprawi, że urządzanie wnętrz stanie się dla Ciebie miłym doświadczeniem.

Projektowanie i urządzanie, aranżacja wnętrz z pomysłem – nie tylko w Gdyni!

Jeżeli projekt podoba się klientowi, zaczynamy sporządzać odpowiednią dokumentację. Dzięki niej wykonawca będzie dokładnie wiedział, co należy zrobić w mieszkaniu i w jaki sposób. Dokumentacja może dotyczyć nawet instalacji, np.: elektrycznej. Na tym jednak nie kończy się urządzanie wnętrz. Projektant może także zamówić materiały, meble , ozdoby i inne elementy wnętrza. Dzięki temu ma całkowitą kontrolę nad wykonaniem i wie, że wykonanie będzie zgodne z projektem. Nierzadko też zajmuje się nadzorem wykonawstwa.

Urządzanie (aranżacja) i projektowanie wnętrz – Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolice

To miejsca gdzie najczęściej wykonujemy nasze prace związane z aranżacją wnętrz. Dojeżdżamy, robimy pomiary i pomagamy przy remoncie, jeżeli klient sobie tego życzy. Zawsze proponujemy jasne zasady współpracy. Wierzymy, że w ten sposób wszyscy będą zadowoleni ze współpracy i wykonanego projektu. Proponujemy projekty cały mieszkań i domów, ale także pojedynczych pomieszczeń – salonów, sypialni czy pokojów dziecięcych.

Zapraszam do mojej pracowni we Wrocławiu

ul. Krasińskiego 21-23
50-447 Wrocław

Skontaktuj się ze mną

telefon: + 48 664-901-118
email: [email protected]