Menu

Projektowanie wnętrz – architekt Śląsk

Projektowanie wnętrz z pomocą architekta – Śląsk i nie tylko

Z całym przekonaniem projektowanie wnętrz to nie tylko ustawianie mebli, a także dobór dodatków i koloru ścian. Istotą każdego projektu jest przede wszystkim człowiek oraz jego potrzeby. Doświadczenie i wiedza architekta wnętrz pozwala mu na tworzenie niezwykle kreatywnych rozwiązań, mających na celu uporządkowanie relacji przestrzeni i człowieka. Inne oczekiwania będzie miał mieszkaniec Śląska, niż osoba, która mieszka nad morzem czy w górach. Dobry architekt potrafi dostosować się do każdej sytuacji i za każdym razem opracować projekt idealny.

Na co możesz liczyć, decydując się na współpracę z architektem?

Profesjonalny architekt wnętrz zapewnia klientom kompleksową obsługę w zakresie projektowania pomieszczeń. Mogą tu liczyć nie tylko na funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni, ale również na pełen projekt łącznie z doborem i wykazem produktów, a także z wizualizacjami oraz dokumentacją techniczną niezbędną do zrealizowania projektu. Zapracowani i ci, którzy wiecznie na nic nie mają czasu, mogą oczekiwać koordynacji i opieki nad jego realizacją. Bez względu na to, czy klient potrzebuje projektu kuchni, pokoju dziecka, czy może własnej sypialni, nie zapominając też oczywiście o salonie i łazience, może skorzystać z pomocy doświadczonego architekta wnętrz, a ten niewątpliwie zaproponuje coś wyjątkowego.

Etapy projektowania wnętrz

Każdy powinien wiedzieć, że projektowanie wnętrz nie jest prostym procesem. Wymaga wiedzy, doświadczenia i poniekąd talentu, bo przecież nie każdy jest w stanie tworzyć aranżacje wnętrz wpisujące się w obowiązujące trendy i spełniające najśmielsze oczekiwania ich użytkowników. Współpraca z architektem wnętrz rozpoczyna się obszernym wywiadem i inwentaryzacją. Ma to na celu poznanie wytycznych oraz oczekiwań inwestora. Dopiero w tym momencie architekt wnętrz zabiera się za pracę koncepcyjną 2D i 3D. Przygotowuje zwykle 2-3 układy funkcjonalne wnętrza. Po akceptacji wstępnych szkiców przechodzi do sporządzenia rysunków technicznych dla wykonawcy. Do tego dochodzi jeszcze spis elementów wyposażenia niezbędnych do realizacji powstałego projektu. Ostatnim etapem jest nadzór nad realizacją pomysłów projektanta. Taki zakres usług świadczy niejedno biuro projektowe, obsługujące klientów z różnych regionów Polski, jak chociażby Śląsk. Jednak tylko niektóre biura projektowaniem wnętrz zajmują się na poważnie, a co za tym idzie, rzeczywiście znają się na rzeczy.

Jeśli szukasz doświadczonego, utalentowanego wręcz architekta, który w projektowaniu wnętrz specjalizuje się od wielu lat, skontaktuj się z nami. Znamy się na tym, jak nikt inny. Choć mamy wykształcenie kierunkowe, to wciąż pracujemy nad swoimi umiejętnościami, nieustannie się dokształcając. Śledzimy trendy, wprowadzamy nowe techniki pracy nad projektami, a przy tym angażujemy się w ich realizację, by były kreatywne i za każdym razem inne niż wszystkie. Śląsk to obszar, w którym zrealizowaliśmy już niejedno zlecenie. Tak naprawdę możemy pomóc każdemu, bez względu na to, w jakiej części kraju mieszka. Zapraszamy do współpracy także i Ciebie!

Zapraszam do mojej pracowni we Wrocławiu

ul. Krasińskiego 21-23
50-447 Wrocław

Skontaktuj się ze mną

telefon: + 48 664-901-118
email: [email protected]