Menu

Projektowanie wnętrz – architekt wnętrz Gdynia

Sadowska Interiors | Projektowanie wnętrz Gdynia

projektowanie wnętrz w gliwicach

Projektowanie wnętrz Gdynia – dzięki naszemu zespołowi możesz uzyskać projekt idealnego mieszkania. Dzięki naszym staraniom i pomysłom Twój salon, kuchnia, czy sypialnia będą wyjątkowe. Jednocześnie będą dokładnie odpowiadać Twoim potrzebom i będą wygodne. Uważamy bowiem, że ważne jest nie tylko piękno, ale także użyteczność.

Dla Ciebie możemy zaprojektować każde pomieszczenie lub całe mieszkanie lub nawet dom. Wówczas całe Twoje otoczenie będzie harmonijne. Każde pomieszczenie będzie pasować do Ciebie i do Twojego stylu. Wystarczy, że wskażesz, czego oczekujesz. Podziel się z nami swoimi potrzebami, pomysłami a także inspiracjami. Powiedz także, jaki styl uwielbiasz. Resztą zajmie się nasz architekt wnętrz.

Zaprojektujemy dla Ciebie pomieszczenia w Gdynii w każdym stylu, jakiego oczekujesz – zarówno nowoczesnym jak i retro lub  eleganckim jak i boho. To ty decydujesz o pomyśle na wnętrze, a architekt wnętrz ten pomysł dopracowuje i realizuje. Projektujemy:

  • wygląd ścian i podłóg
  • meble
  • dodatki

W ten sposób uzyskasz kompletny wystrój swojego pomieszczenia

Wystarczy, że opowiesz nam, czego oczekujesz. Architekt wnętrz wykona dla Ciebie projekt, oraz wizualizację 3d. W ten sposób będzie Ci łatwiej wyobrazić sobie, jak pomieszczenie będzie wyglądać w rzeczywistości. A co w przypadku, gdy nie masz ściśle określonego pomysłu? Wtedy to my przedstawimy Tobie swoje inspiracje na wystrój.

Co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić?

Nie skupiamy się na samym projekcie. Sporządzamy dokumentację, która określa dokładny rodzaj materiałów, np.: na meble. Jeżeli sobie tego życzysz, może je także dla Ciebie zamówić. Wciąż obawiasz się, że wykonanie nie będzie zgadzało się z projektem? Możemy nadzorować wykonawstwo. Będziesz miał też pewność, że remont został przeprowadzony w najwyższym standardzie.

Projektowanie wnętrz Gdynia cennik – jakie są ceny za zaprojektowanie wnętrza w Gdynii ?

Nie musisz martwić się, że nasze usługi są drogie. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w zależności od tego ile usług dla Ciebie wykonujemy i jak obszerny jest sam projekt. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Sprawdź, jak to działa.

Zapraszam do mojej pracowni we Wrocławiu

ul. Krasińskiego 21-23
50-447 Wrocław

Skontaktuj się ze mną

telefon: + 48 664-901-118
email: [email protected]